1 /

BETON i PREFABRYKATY WIŚLICA

BETON i PREFABRYKATY WIŚLICA

BETNIARNIA WIŚLICA

Najwyższa jakość świadczonych usług Betoniarnii BUD-BET

Budowa domu - realizacja w Wiślicy

Jeżeli rozejrzymy się dookoła możemy zobaczyć, że jest wiele inwestycji budowlanych - zwłaszcza domów. Jedną z takich mieliśmy przyjemność stawiać w Wiślicy. BUD-BET to firma ze stażem i godna zaufania. Zapewniamy wysokiej jakości produkcję betonu oraz jego magazynowanie.

Ponadto zajmujemy się także tworzeniem bloczków brukarskich a także prefabrykatów betonowych, które wykorzystaliśmy w realizacji w Wiślicy. Zapewniamy, że wszystkie nasze realizacje są na najwyższym poziomie i wyróżnia je estetyka i oczywiście terminowość. Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie.

BUD-BET zajmuje się także produkcją bloczków betonowych, ponieważ to jedna z najnowszych alternatyw dla standardowych cegieł. Dzięki temu, że są większe, przyspieszają proces budowy. Wszystkie nasze produkty są wytrzymałe i znajdują zastosowanie w budownictwie. Betoniarnia, która zaopatrzyła realizację w Wiślicy to producent betonu towarowego, którego cechuje najwyższa jakość oraz stabilne parametry a także szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach budownictwa.

Nasza firma dysponuje flotą aut, które są przystosowane do bezpiecznego i funkcjonalnego transportu betonu towarowego. Nasi pracownicy to przeszkoleni eksperci, którzy od lat pomogli już wielu kontrahentom. Realizujemy projekty od wielu lat.

Gwarantujemy fachową pomoc przy każdej pracy ogólnobudowlanej.

Dostaraczam beton m.in do: