1 /

Stopnica Betoniarnia
Bloczki, Beton, Prefabrykaty

Stopnica Betoniarnia
Bloczki, Beton, Prefabrykaty

Stopnica Betoniarnia
Bloczki, Beton, Prefabrykaty

Realizacja betoniarnii BUD-BET Busko

Budowa budynku PZD w Stopnicy - realizacja

Firma BUD-BET tworzy zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim stażem. To właśnie dzięki nim wszystkie realizację są możliwe na najwyższym poziomie. Oprócz produkcji i magazynowania betonu z realizacji w  Stopnicy, zajmujemy ogólnobudowlanymi realizacjami, a także brukarskimi.

W Stopnicy powierzono naszej firmie budowę budynku PZD. Zapewniamy, że celem naszej firmy, jest budowanie marki kojarzącej się z bezpieczeństwem i najwyższymi standardami. Wimy, czego nasi Klienci oczekują dlatego, zapewniamy, że każda nieruchomość wychodząca spod naszych skrzydeł będzie spełniania wszelkie normy i oczekiwania.

Oferujemy także bloczki betonowe, które wykorzystaliśmy przy realizacji w Stopnicy. Wyróżnia je możliwość szerokiego zastosowania. Ich nazwa pochodzi od kształtu tworzywa z jakiego są wykonywane. Przybierają formę prostopadłościanu i są pozyskiwane z betonu.

Wszystkie prefabrykaty betonowe wykorzystane w Stopnicy to typowe elementy budowlane, które służą do montażu na placu budowy. Jednym z nich jest płyta stropowa. Zapewniamy, że wszystkie nasze prefabrykaty i beton wychodzą z prywatnej betoniarni BUD-BET.

Nasza betoniarnia zajmuje się profesjonalną produkcją atestowanych betonów towarowych i zapraw. Świadczymy usługi transportowe do Klienta. W swojej ofercie posiadamy pompogruszke, wywrotkę, betoniarki. Zapewniamy rzetelne i odpowiedzialne usługi.

Dostaraczam beton m.in do: