1 /

BETON PACANÓW
Betoniarnia, Prefabrykaty

Bloczki Betonowe Pacanów

BETONIARNIA PACANÓW

Prace ogólnobudowlane na najwyższym poziomie BUD-BET

Budowa odcinka drogi w Pacanowie - realizacja

Prace ogólnobudowlane i brukarskie, które oferuje firma BUD-BET wykonywane są rzetelnie i terminowo. Posiadamy własną betoniarnię, która zaopatrzyła w beton realizację w Pacanowie.

Praca, która została nam zlecona polegała na zaopatrzeniu i wykonaniu odcinka drogi łączącego dwie wsie. Po przygotowaniu projektu budowlanego, gdzie musieliśmy wziąć pod uwagę wszystkie najważniejsze aspekty. Określiliśmy jakie materiały będą nam niezbędne: bloczki betonowe, beton i prefabrykaty w Pacanowie będą grały główną rolę. Na szczęście nasza betoniarnia charakteryzuje się efektywną produkcją.

Beton Pacanów

Pojazdy należące do BUD-BET przywiozły beton i prefabrykaty do Pacanowa. Na miejscu przydały się nasze samochody przeznaczone do pracy budowlanej z betonem: pompogruszki, betoniarki i wywrotki.

Rozładunek bloczków betonowych i prefabrykatów w Pacanowie został wykonany bardzo szybko i profesjonalnie, a cała realizacja wykonana została w szybkim tempie, tak aby sprawić jak najmniej kłopotu kierowcom. I tak powstała świetna droga w miejscowości Pacanów z materiałów z naszej betoniarni.

Dostaraczam beton m.in do:Zadzwoń 509 010 997