1 /

BETONIARNIA NOWY KORCZYN

BETON NOWY KORCZYN

PREFABRYKATY NOWY KORCZYN

Produkcja najwyższej jakości betonu towarowego od BUD-BET

Rewitalizacja parku - Beton, Bloczki, Prefabrykaty Nowy Korczyn

Miasteczko, w którym regularnie wykonujemy prace ogólnobudowlane, a także brukarskie z wykorzystaniem betonu i prefabrykatów to Nowy Korczyn. Tym razem staliśmy się wykonawcą prac rewitalizacyjnych na terenie placu i parki oraz niewielkiej części uszkodzonej drogi. Wszystkie materiały: prefabrykaty, bloczki betonowe i beton do Nowego Korczyna zostały przetransportowane z prywatnej betoniarni BUD-BET.

Rozładunek bloczków betonowych w Nowym Korczynie i pozostałych prefabrykatów betonowych to zadanie wykonywane zawsze bardzo szybko i sprawnie. Specjalistyczne samochody - wywrotki i betoniarki, które czekają w naszej betoniarni zawsze pomagają w rzetelnej i terminowej pracy.

Kadra pracowników naszej firmy to wyspecjalizowani fachowcy, którzy z betonem w Nowym Korczynie pracowali już niejednokrotnie. Doświadczenie w pracy i zaznajomienie z miastem sprawiło, że praca przebiegała bardzo sprawnie i w doskonałej atmosferze. Zleceniodawcy byli bardzo zadowoleni z wykonanej przez fachowców BUD-BET pracy.


Dostaraczam beton m.in do: