1 /

BETON TOWAROWY
i PREFABRYKATY

BETON TOWAROWY i PREFABRYKATY

BETON TOWAROWY i PREFABRYKATY

O firmie BUD - BET

Beton Busko-Zdrój

Przedsiębiorstwo prywatne BUD-BET funkcjonuje w sektorze budowlanym od 1995 roku. Specjalizujemy się w produkcji bloczków betonowych, płyt drogowych i chodnikowych, nadproży, kręgów betonowych oraz słupków. Jako profesjonalna firma posiadamy własną betoniarnię, która znajduje się w miejscowości Wełecz k. Buska-Zdrój.

Wykwalifikowani pracownicy BUD-BET Busko-Zdrój wykonują prace ogólnobudowlane i brukarskie od przeszło 25 lat w powiatach kieleckim, buskim i pińczowskim.


Nieustanny, prężny rozwój naszej firmy zapewnia Klientom najwyższą jakość oferowanego przez nas betonu towarowego oraz prefabrykatów betonowych, a także rzetelność i terminowość wykonywania wszystkich zleceń.
Nowoczesny sprzęt, profesjonalne podejście do powierzonych zadań i wieloletnie doświadczenie naszej załogi pozwala na spełnienie potrzeb i oczekiwań wszystkich Klientów.

Skontaktuj się z naszym Biurem, aby uzyskać najlepszą ofertę z bezkonkurencyjnymi cenami betonu towarowego i prefabrykatów na rynku. Sympatyczny personel posiadający szerokie spektrum wiedzy budowlanej odpowie na wszystkie pytania.

Betoniarnia BudBet
Busko-Zdrój

Adres: Wełecz 150, 28-100 Busko-Zdrój

Telefon: 509 010 997

E-mail: budbet@o2.pl