1 /

BETON TOWAROWY
i PREFABRYKATY CHMIELNIK

BETON TOWAROWY i PREFABRYKATY

BETON TOWAROWY i PREFABRYKATY

Realizacja budowy w miejscowości Busko-Zdrój 

Betoniarnia Busko-Zdrój - Apartamenty - Realizacja 

Nasza firma BUD-BET przyczyniła się również do budowy inwestycji mieszkaniowej. Nowoczesny budynek o minimalistycznej architekturze wzniósł się w okolicy Nowego Zdroju i składa się z 20 eleganckich apartamentów. Tak duża inwestycja opierała się na materiałach najwyższej jakości.

Do jej realizacji użyliśmy betonu towarowego, który produkujemy w betoniarni k. Buska-Zdrój. Ponadto użyliśmy również bloczków betonowych oraz wielu innych prefabrykatów. Całe przedsięwzięcie trwało kilkadziesiąt miesięcy ze względu na skomplikowany projekt inwestycji. Dla komfortu użytkowników, stworzyliśmy przestronne tarasy ale także ogródki. Układu mieszkań są bardzo funkcjonalne i praktyczne.

Posiadamy najwyższej klasy maszyny i sprzęty produkcyjne jak:
-pompogruszki,
-betoniarki,
-wywrotki,

W naszej ofercie znajduje się także wiele rodzajów maszynerii, które w bezpieczny sposób, przywiozą wszystkie produkty na miejsce budowy. Beton towarowy jaki dostarczamy cechują stabilne parametry, szerokie zastosowanie i wysoka jakość. Nasza betoniarnia każdego roku urzeczywistnia wiele projektów budowlanych.

Wszyscy zatrudnieni w naszej firmie to wykwalifikowani inżynierowie, którzy pomogli już wielu kontrahentom.
BUD-BET oferuje fachową pomoc w każdej inwestycji. 

Dostaraczam beton m.in do:Realizacja budowy Szpitala w miejscowości Busko-Zdrój - realizacja BUD-BET 

Beton Busko-Zdrój - Budynek Główny Szpitala


Dobudowa klatki nr 3 do szczytu Budynku Głównego Szpitala w celu dostosowania długości dojść ewakuacyjnych zgodnie z wymogami przepisów przeciwpożarowych - wraz z łącznikiem pomiędzy Budynkiem Głównym Szpitala a Oddziałem Gruźlicy i Chorób Płuc". Na podstawie postępowania przetargowego inwestycję zrealizowała firma BUD-BET.

Wykwalifikowana ekipa pracowników BUD-BET przetransportowała beton towarowy, prefabrykaty tj. bloczki betonowe prosto z prywatnej betoniarni znajdującej w miejscowości Wełecz. Transport odbył się za pomocą floty samochodów dostawczych przystosowanych do pracy z betonem.

Na miejscu pracowały z nami pompogruszki, betoniarki i wywrotki. Cała realizacja została przeprowadzona w wyznaczonym terminie za pomocą najwyższej jakości betonu towarowego i prefabrykatów betonowych, które produkujemy w naszej betoniarni k. Buska-Zdrój. Wszystkie prace ogólnobudowlane wykonane zostały rzetelnie z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa, norm oraz standardów.